KSIĘGARNIE STACJONARNE 

Dzieci to fundament, bo dzieci są ważne. Aby móc dotrzeć do jak największej liczby najmłodszych pożeraczy książek, potrzebujemy kilku dodatkowych punktów obserwacyjnych- czyli księgarni stacjonarnych. Bardzo chętnie dorzucimy do nich kilka egzemplarzy półki. Więc jeśli gdzieś znajduje się „sklep z książkami”, który podobnie jak my, ma na celu powiększanie liczby najmłodszych czytelników- zapraszamy do współpracy. Jesteście ekspertami od dziecięcej ciekawości? Nasze książki są dla Was!

Przygotowaliśmy  dla Was specjalną ofertę.

 

 

KSIĘGARNIE ON LINE, PORTALE INTERNETOWE

Jednym z naszych głównych celów jest zaufanie naszych czytelników i docenienie pracy, którą wkładamy w sprawne funkcjonowanie księgarni. Dlatego szukamy dobrych duchów, którzy użyczą nam swojej przestrzeni online. Jednym słowem- patrona, który dobrym słowem, trafną treścią i mocnym odbiorem, potrafi opowiedzieć o naszych książkach i zachęcić innych do ich zakupu. Każdy może być częścią zespołu, który pragnie stworzyć przyjazny świat literatury dziecięcej. 

Również dla Was mamy ciekawą ofertę.

 

 

Zapraszamy do współpracy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

PARTNER:
Image is not available

Pracownia Twórcza w Bielsku Białej

PARTNER:
Image is not available

Biuro projektów architektonicznych i krajobrazu

PARTNER:
Image is not available

Zajęcia artystyczne dla dzieci w Bielsku Białej

PARTNER:
Image is not available

FOREX - Sygnały - Oprogramowanie

Slider